o nas
projekty
realizacje
zamówienia
sklepy
współpraca
kontakt


kuchnia
łazienka
salon
taras
schody
Łazienka

Na ścianie Aranda Blanco 10/20 cm., Producent VIVES, Hiszpania. Tu występuje z podłagą drewnianą, zamiennie z podłogą gresową seria: Tabilla Flandes Roble 15/45 cm., producent Azulev, Hiszpania. Obie płytki w ciągłej sprzedaży.
Projekt:
architekt@vives.pl
Seria Loft, bardzo obszerna kolekcja o wielu kolorach i różnorodnych dekorach. Większośc kolekcji w ciągłej sprzedaży. Producent VIVES, Hiszpania.
Mugat płytki 10/20cm seria matowa występuje w kolorach biała czarna. W serii jest duża ilośc listew i wałków dekoracyjnych. Podłoga terakota Alaska 20/20cm i Negro 20/20cm. Większośc kolekcji w ciągłej sprzedaży. Producent VIVES, Hiszpania.
Glazura Mugat blanco 10/20cm i Mugat azul 10/20cm do serii są listwy w lilku rozmiarach od 2 cm do 15 cm szerokości listwy dekoracyjnej. Terakota Alaska 20/20cm wykończona kwadracikami 6,7/6,7cm występującymi w kolorach czarne, białe, granatowe, czerwone i malowane. Większośc kolekcji w ciągłej sprzedaży. Producent VIVES, Hiszpania.
W naszej firmie znajdą Państwo białe szkliwione bądź matowe płytki w różnych rozmiarach od malutkich 15/15cm do bardzo dużych 30/60cm. Wykończeniowe listwy są w każdej serii i w każdym rozmiarze, idealnie dopasowane do serii. Większośc kolekcji w ciągłej sprzedaży. Producent VIVES, Hiszpania.
Bardzo klasyczna łazienka występuje w różnych kolorach brąz, zieleń i niebieski posiadamy kilka kolekcji np.: seria Fagot 20/25 i Fagot 27/41, Malta 23/40cm. Większośc kolekcji w ciągłej sprzedaży